Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları arasında Elifoğlu Nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Evden eve nakliyat titizlik isteyen uzman bir ekip ile yapılması gereken bir çalışmadır. Eviniz sizin yıllardır yaptığınız harcamalar ve emekler sonucu ortaya çıkan birikimler olduğu için Ankara evden eve nakliyat ekibimiz size en iyi biçimde hizmet verecektir.

Ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat yapılırken en önemli konuların başında eşyalarınızın yerleşim planı yapılarak araca yüklenmesi ve geri indirilmesi gelmektedir. Eşyalarınızın profesyonel bir ekip tarafından itina ile toplanması ve paketlenmesi çok önemlidir. Yanlış yapılan uygulamalar eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilir.

Sizinde bildiğiniz gibi Ankara büyükşehir sınırları içerisinde evden eve nakliyat yapmak için araçlarımızın şehir merkezine girmesi gerekmektedir. Bu yüzden evden eve nakliyat konusunda çalışma saatleri çok önemlidir. Taşınma işlemi için gerekli organizasyon ayarlamalarının son dakikaya bırakılmaması her detayın önceden itina ile incelenerek çalışma planı çıkarılması gerekir.

Eşyalarınızın alınacağı adreste ve gideceği adreste söküm ve geri montaj için gerekli olan malzemelerin hazır olması hem sizin hemde bizim işimizi kolaylaştıracaktır zaman kaybı oluşmamasını sağlayacaktır. Ankara normal binek araçlar için bile park yeri bulmanın zor olduğu bir yer iken evden eve nakliyat için kullandığımız araçlarımız için yer bulmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edersiniz. Bu yüzden nakliyat gününden önce bu konuda organizasyon yapmanız eğer mümkünse geceden bir yer ayarlayarak kendinizin yada yakınlarınızın araçları ile o bölgeyi kullanıma hazır tutmanız önemlidir.

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşur. Sizin eşyalarınızı kendi eşyaları gibi özenle taşır ve taşıma sonrası montaj işlemlerini gerçekleştirir. Montaj işlemlerinin sağlıklı olarak halledilebilmesi için gerekli olan takım aletleri hazır olmalı, montaj için kullanılacak malzemeler ise mevcut bulunmalıdır. Bu sayede sorun yaşamadan söküm ve geri montaj işlemleri tamamlanmış olur.

Genelde evden eve nakliyat yaparken yaşadığımız sorunların başında aydınlatma gelir. Taşınma işlemi uzadığında eşya indirilen noktada karanlıkta kalma gibi sorunlar oluşabilir. Bunları hesaplayarak önceden önlem alınması, gereken yerlere aydınlatma bağlanması ve montaj anında kullanılacak aletler için bir adet uzatma kablosunun bulunabilir bir yerde hazırda bekletilmesi çok önemlidir.

Biz Elifoğlu Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi garanti ederiz. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında kalitemiz ve hizmetimiz ile öncüyüz.

7 x 24 Saat Hizmet
Çalışma Prensiplerimiz
Kolay ve Ucuz Taşınma
Ankara evden eve nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi sizin için son derece kolay ve ekonomik sonuçlandıracak şekilde planlama ve çalışma yapmaktadır.

Mükemmel Ambalajlama
Taşınacak eşyaların ambalajlanmasını, en uygun malzemeler ile özen göstererek ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Değerli müşterilerimizin verdiğimiz nakliyat hizmetlerinden memnun kalması en önemli amacımızdır.

Ucuz Nakliyat Fiyatları
Firmamız, hizmet politikasının bir gereği olarak değerli müşterilerine en ucuz nakliye ücretlerini sunma konusuna öncelik vermektedir.
  • 74663Toplam:
  • 165Dün:
  • 57Bugün:
  • 1Online: