Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli unsurlarından biri, ev ve büro eşyalarının evden eve nakliye veya iş yeri taşımacılığı sırasında en emniyetli şekilde taşınmasını sağlamaktır. Taşınacak her türlü eşyanın emniyetli bir biçimde ambalajlanması konusunda deneyimli kadromuz, tüm eşyalarınızı özen göstererek en uygun malzemeler ile paketlemektedir.

Nakliyat Öncesi Ambalajlama Hizmetleri

İyi bir ambalajlama, eşyanın cinsine göre en uygun malzemenin kullanılması ile yapılır. Evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerinde kullandığımız araçlarımızda her amaca yönelik ambalajlama malzemesi hazır olarak bulunmaktadır. Paketleme işlemleri için her zaman en çağdaş, en iyi sonuç veren ambalaj malzemelerini kullanırız.

Hava kabarcıklı naylon, her zaman temiz tutulan battaniyeler ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir.

Her paketlemede koli bantlarıyla paket mutlaka güçlendirilir. Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra battaniye veya hava kabarcıklı naylon ile kaplanır.

Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur.

Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar özenle ambalajlanır. Kırılma riski bulunan cam, tablo gibi eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Elifoğlu Evden Eve Nakliyat Ankara, müşterilerinde her zaman olumlu bir izlenim bırakmak için elinden gelen çabayı göstermektedir.

Çalışma Prensiplerimiz
Kolay ve Ucuz Taşınma
Ankara evden eve nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi sizin için son derece kolay ve ekonomik sonuçlandıracak şekilde planlama ve çalışma yapmaktadır.

Mükemmel Ambalajlama
Taşınacak eşyaların ambalajlanmasını, en uygun malzemeler ile özen göstererek ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Değerli müşterilerimizin verdiğimiz nakliyat hizmetlerinden memnun kalması en önemli amacımızdır.

Ucuz Nakliyat Fiyatları
Firmamız, hizmet politikasının bir gereği olarak değerli müşterilerine en ucuz nakliye ücretlerini sunma konusuna öncelik vermektedir.
  • 111407Toplam:
  • 32Dün:
  • 6Bugün:
  • 0Online: