0312 341 14 68 0532 460 82 89

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerini yıllardır başarıyla yerine getirmekte olan Elifoğlu Nakliyat Ankara, Ankara başta olmak üzere yurdumuzun tüm bölgelerine evden eve profesyonel nakliye ihtiyaçlarınız konusunda sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Ankara evden eve nakliye hizmetlerinin yanısıra ofisten ofise ve diğer her türlü iş yeri taşımacılığı hizmetlerini de profesyonel şekilde yerine getirmekteyiz.

Nakliyat konusunda deneyimli kadromuz, her zaman bakımlı ve temiz tutulan evden eve nakliyat araçlarımız ve ev/büro eşyası ambalajına uygun malzemelerimiz ile sizlere emniyetli, sorunsuz evden eve taşınma hizmetleri sunmaktayız.

Ankara Evden eve nakliyat hizmetinde kullandığımız nakliye araçlarımız ev ve büro eşyası nakliyesi için en iyi şekilde tasarlanmış araçlardır. Her zaman temiz ve bakımlı tutulan araçlarımız ile ev ve ofis eşyalarınızın kusursuz, emniyetli bir şekilde şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliye aracımızEvden Eve Nakliyat hizmetimiz esnasında her eşya kamyonlara yüklenmeden önce mutlaka en uygun şekilde ambalajlanır.

Ambalajlama malzemesi olarak her zaman en çağdaş, en iyi sonuç veren malzemeleri kullanırız.

Ambalajlama hizmetlerinde battaniye, hava kabarcıklı naylon, ve oluklu mukavva gibi eşyanın türüne en uygun malzemeleri kullanmaktayız. Her paketlemede koli bantlarıyla paket mutlaka güçlendirilir.

Nakliyat öncesi mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra battaniye veya hava kabarcıklı naylon ile kaplanır. Böylece demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilecek şekilde hazırlanır.

Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar özenle ambalajlanır. Kırılacak cam, tablo gibi eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Call Now Button
× WhastApp