Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinin yanısıra depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Tüm ev ve iş yeri eşyalarınız ve malzemeleriniz, güvenlik tedbirleri alınmış ve her zaman temiz tutulan depolarımızda ihtiyacınız olan süre ile emniyetli bir şekilde depolanmaktadır.

Ankara Eşya Depolama

Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız doğal afetlere ve hırsızlığa karşı değerinde sigorta yapılarak depolarımızda saklanır.

Ev veya işyeri eşyalarınızın depolanması ihtiyaçlarınızın karşılanması hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Depolama ücretlendirmesi, eşyaların kaplayacağı alana göre hesaplanmaktadır. Depolanacak malzemeler, gerekli hesaplamalar sonucu kaplayacağı alan belirlendikten sonra ücretlendirilir.

Ankara depolama hizmetlerinde firmamız tüm diğer hizmetlerinde olduğu gibi profesyonel depolama taleplerinizi en uygun fiyat ve koşullar ile sağlamaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz
Kolay ve Ucuz Taşınma
Ankara evden eve nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi sizin için son derece kolay ve ekonomik sonuçlandıracak şekilde planlama ve çalışma yapmaktadır.

Mükemmel Ambalajlama
Taşınacak eşyaların ambalajlanmasını, en uygun malzemeler ile özen göstererek ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Değerli müşterilerimizin verdiğimiz nakliyat hizmetlerinden memnun kalması en önemli amacımızdır.

Ucuz Nakliyat Fiyatları
Firmamız, hizmet politikasının bir gereği olarak değerli müşterilerine en ucuz nakliye ücretlerini sunma konusuna öncelik vermektedir.
  • 111407Toplam:
  • 32Dün:
  • 6Bugün:
  • 0Online: