Evden eve nakliyat sektöründeki gelişmeleri takip ederek, gerekli önlemleri ve ekipmanları zamanında uygulayan ve böylece çağın gereklerine anında uyum sağlayan Elifoğlu Ankara Nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmek için asansörlü nakliye hizmetleri de sunmaktadır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, ev veya işyeri eşyalarınızın apartmanlarda merdivenlerden indirilip çıkarılması esnasında oluşan zaman kaybını ve eşyaların uğrayabileceği hasar ihtimallerini ortadan kaldıran uygulamamızdır.

Ev veya işyeri eşyalarınızı asansör ile taşıyabilmemiz için, eşyalarınızın alınacağı ve taşınacağı binalardan en az birinin veya her ikisinin de bu işe elverişli olması gerekmektedir. Bu nedenle firmamızdan asansörlü nakliyat fiyat teklifi almadan önce, bina ve sokağınızın asansörlü aracın yanaşabilmesine ve asansörün balkonunuza erişiminin mümkün olup olmadığına dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Ankara asansörlü nakliyat veya şehirler arası asansörlü taşımacılık konusunda firmamızdan istediğiniz her an bilgi alabilirsiniz. Firmamız telefonlarınıza haftanın 7 günü 24 saat cevap vermekten memnuniyet duyacaktır. Bizi arayın ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanın.

Çalışma Prensiplerimiz
Kolay ve Ucuz Taşınma
Ankara evden eve nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi sizin için son derece kolay ve ekonomik sonuçlandıracak şekilde planlama ve çalışma yapmaktadır.

Mükemmel Ambalajlama
Taşınacak eşyaların ambalajlanmasını, en uygun malzemeler ile özen göstererek ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Değerli müşterilerimizin verdiğimiz nakliyat hizmetlerinden memnun kalması en önemli amacımızdır.

Ucuz Nakliyat Fiyatları
Firmamız, hizmet politikasının bir gereği olarak değerli müşterilerine en ucuz nakliye ücretlerini sunma konusuna öncelik vermektedir.
  • 112676Toplam:
  • 13Dün:
  • 9Bugün:
  • 0Online: